Koszt opiekunki a alimenty

książki prawnicze od rozwodów książki prawnicze od rozwodów
Koszt opiekunki a alimenty

Opiekunka do dziecka, a alimenty

Koszty wynagrodzenia ponoszonego na opiekunkę wliczane są do kosztów utrzymania dziecka. Dotyczy to opiekunki sprawującej pieczę przez cały dzień, jak i opiekunki zajmującej się dzieckiem wyrywkowo np. odbierającej wyłącznie dziecko ze szkoły.

Zwalczanie tego wydatku powinno przebiegać przez wykazanie, że jest to zbyteczny wydatek i rodzice nie muszą korzystać z tego typu udogodnień.

Logo kancelarii adwokackiej
„Kancelaria Adwokacka Łukasz Domański” to zespół ekspertów prawa rodzinnego, karnego oraz gospodarczego, którzy nie tylko znają obowiązujące przepisy oraz śledzą zmiany w kodeksach, ale i starają się dogłębnie zrozumieć problemy swoich Klientów. Zespół zawsze przybliża możliwe rozwiązania, a potem wspólnie z Klientem wybiera strategię działania prowadzącą do sukcesu.
Adwokatura Polska
Podstawą działania Kancelarii Prawnej prowadzonej pod kierunkiem adwokata i radcy prawnego Łukasza Domańskiego jest wdrażanie w życie założeń Adwokatury Polskiej. Instytucja ta udziela pomocy prawnej, kształtuje i stosuje obowiązujące w Polsce przepisy, a także stoi na straży ochrony wolności oraz praw wszystkich obywateli kraju.