Oferta

książki prawnicze od rozwodów książki prawnicze od rozwodów

Kancelaria prawna Łukasz Domański - Warszawa Śródmieście

Kancelaria Adwokacka Łukasz Domański” z Warszawy obsługuje Klientów indywidualnych i biznesowych. Prawnicy z kancelarii prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego, karnego i gospodarczego. Kilkunastoletnia praktyka zawodowa sięgająca 2005 roku w prowadzeniu spraw prawa rodzinnego sprawia, że kancelaria sprawnie przeprowadza swoich Klientów m.in. przez niuanse prawne związane z uzyskaniem rozwodu, podziałem majątku wspólnego małżonków, sprawami alimentacyjnymi i o przyznanie władzy rodzicielskiej.

Prawnik z kancelarii specjalizuje się także w prowadzeniu spraw karnych ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw powiązanych z posiadaniem rodziny (groźby karalne, znęcanie się, przestępstwa na tle seksualnym).
Kolejną specjalnością kancelarii są sprawy prawa gospodarczego – przede wszystkim procesy spółkowe. Zespół posiada bogate doświadczenie w obsłudze spółek handlowych. Kancelaria podejmuje się również procesów budowlanych (zamówienia publiczne).

Prawnicy z „Kancelarii Adwokackiej Łukasz Domański” udzielają porad prawnych, reprezentują swoich Klientów w toku postępowań przed sądami różnych instancji, biorą udział w negocjacjach handlowych oraz zajmują się monitoringiem egzekwowania długów przez banki (antywindykacja).

Logo kancelarii adwokackiej
„Kancelaria Adwokacka Łukasz Domański” to zespół ekspertów prawa rodzinnego, karnego oraz gospodarczego, którzy nie tylko znają obowiązujące przepisy oraz śledzą zmiany w kodeksach, ale i starają się dogłębnie zrozumieć problemy swoich Klientów. Zespół zawsze przybliża możliwe rozwiązania, a potem wspólnie z Klientem wybiera strategię działania prowadzącą do sukcesu.
Adwokatura Polska
Podstawą działania Kancelarii Prawnej prowadzonej pod kierunkiem adwokata i radcy prawnego Łukasza Domańskiego jest wdrażanie w życie założeń Adwokatury Polskiej. Instytucja ta udziela pomocy prawnej, kształtuje i stosuje obowiązujące w Polsce przepisy, a także stoi na straży ochrony wolności oraz praw wszystkich obywateli kraju.